Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Τμήματος Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής

Μύρινα, 24 Σεπτεμβρίου  2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ενημερώνουμε τους φοιτητές/τριες του Tμήματος Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής ότι η έναρξη των μαθήματων του Χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2018-2019 θα γίνει στις 1 Οκτωβρίου 2018.

Καλούνται οι φοιτητές/τριες του Τμήματος Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής, να πραγματοποιήσουν την ανανέωση εγγραφής–δήλωση μαθημάτων τους για το προσεχές Χειμερινό εξάμηνο εντός της προθεσμίας που ορίστηκε με απόφαση της Προσωρινής Συνέλευσης του Τμήματος  Επιστήμης  Τροφίμων και Διατροφής και συγκεκριμένα  το διάστημα από 1 Οκτωβρίου έως και 7 Οκτωβρίου 2018 μέσω της υπηρεσίας E-University. https://studentsweb.aegean.gr/

Μετά την παρέλευση της παραπάνω προθεσμίας  η πλατφόρμα θα κλείσει.

Οι φοιτητές/τριες πρέπει να εισέρχονται στην ηλεκτρονική εφαρμογή  students web  με την χρήση των κωδικών πρόσβασης (username/password) και να δηλώνουν τα μαθήματα για το Χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2018-2019.

Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες να υποβάλλουν και να κρατήσουν αντίγραφο της  δήλωσης μαθημάτων του τρέχοντος Χειμερινού εξαμήνου για το  αρχείο τους.

Ο μέγιστος αριθμός δήλωσης μαθημάτων είναι 8 .

Από τη Γραμματεία