ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Α.Π.: 609
Μυτιλήνη, 02.02.2018

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΘΕΣΕΩΝ Ε.Τ.Ε.Π.

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου ανακοινώνει την προκήρυξη των παρακάτω θέσεων Ε.Τ.Ε.Π (ΦΕΚ 62/Γ/26.01.2018):
Α) ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
Τμήμα Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων

• Μία (1) θέση Ειδικού Τεχνικού και Εργαστηριακού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.) κατηγορίας ΠΕ, με αντικείμενο: «Στοιχεία σχεδίου και διδιάστατος σχεδιασμός με σύγχρονα και παραδοσιακά μέσα» ΑΔΑ ΩΘΔ3469Β7Λ-9ΤΓ
  • Μία (1) θέση Ειδικού Τεχνικού και Εργαστηριακού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.) κατηγορίας ΠΕ ή ΤΕ, με αντικείμενο: «Σχεδίαση προϊόντων και κατασκευή πρωτοτύπων με σύγχρονα και παραδοσιακά μέσα» ΑΔΑ ΨΠ7Ο469Β7Λ-ΩΩ8

Β)ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
Τμήμα Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής

• Μία (1) θέση Ειδικού Τεχνικού και Εργαστηριακού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.) κατηγορίας ΠΕ, με αντικείμενο: «Ενόργανη Ανάλυση με Χρωματογραφικές Τεχνικές Οργανικών και Ανόργανων Αναλυτών»

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να υποβάλλουν αίτηση υποψηφιότητας με όλα τα απαιτούμενα δικαιολογητικά σε φάκελο υποψηφιότητας, αυτοπροσώπως ή από δεόντως τεκμηριωμένα εξουσιοδοτημένο πρόσωπο ή με συστημένη επιστολή, σε αποκλειστική προθεσμία τριάντα (30) ημερών, η οποία αρχίζει την επομένη της τελευταίας δημοσίευσης της προκήρυξης στον ημερήσιο τύπο, δηλαδή έως και 7 Μαρτίου 2018 (σφραγίδα ταχυδρομείου).

. Η προκήρυξη και η ημερομηνία λήξης της προθεσμίας υποβολής (σφραγίδα ταχυδρομείου), ανακοινώνονται στην ιστοσελίδα του Ιδρύματος:

Ο Πρύτανης

Καθηγητής Στέφανος A. Γκρίτζαλης