Ενημερώνουμε τους φοιτητές του Τμήματος Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής ότι η έναρξη των μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2012-2013 θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 01 Οκτωβρίου 2012.

Οι ανανεώσεις  εγγραφών – δηλώσεις μαθημάτων των φοιτητών του 3ου, 5ου, 7ου εξαμήνου θα πραγματοποιούνται από 01/10/2012 έως και 07/10/2012 μέσω της υπηρεσίας e- University. Ο μέγιστος αριθμός μαθημάτων που μπορείτε να δηλώσετε ανά ακαδημαϊκό εξάμηνο είναι εννέα (9). Στον αριθμό αυτό δεν περιλαμβάνεται η Πρακτική Άσκηση.

Τέλος, σας υπενθυμίζουμε ότι, σύμφωνα με τη σχετική νομοθεσία, στις εξεταστικές περιόδους κάθε εξαμήνου (Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου και Σεπτεμβρίου για το χειμερινό εξάμηνο ή Ιουνίου και Σεπτεμβρίου για το εαρινό εξάμηνο) δικαιούσθε εξέτασης μόνο στα μαθήματα που έχετε δηλώσει. Μάθημα το οποίο δεν έχει δηλωθεί δεν μπορεί να εξετασθεί.

Από τη Γραμματεία

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ